Vyhledávání

Dell EMC Avamar - detail

SkupinaDELL
KódDL00773
PartNoavamar
Dostupnostna objednávku
CenaCena na vyžádání
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka pro nepodnikatele24 Měsíce
Záruka pro firmy
Status - Cena na vyžádání
Dell EMC Avamar
Obrázek je pouze ilustrační

Zařazení
Kategorie
   Bezpečnost sítí
Výrobci
   Dell EMC
Popis produktu
Deduplikační zálohovací software a systém

Kvůli mnoha faktorům - exponenciální růst dat, legislativní předpisy, zmenšující se backupovací okna - jsou organizace nuceny přehodnotit svá řešení pro zálohování a obnovu (backup and recovery). IT se musí také potýkat s novými výzvami, které přichází s virtualizací, konvergovanou infrastrukturou a potřebou zlepšit ochranu dat jak uvnitř podniku, tak v pobočkách a cloudu.
Deduplikační zálohovací software a systém umožňuje rychlý, účinný backup a recovery díky integrované deduplikační technologii využívající různé délky. Avamar je optimalizovaný pro rychlé, každodenní zalohování fyzických i virtuálních prostředí (VMware), NAS serverů, podnikových aplikací, vzdálených lokalit (poboček) a desktopů/laptopů. Díky principu ukládání pouze jednotlivých změn, které nastávají během dne, dochází k redukci zatížení storage pro zálohování i redukci zatížení sítě. Data jsou z bezpečnostních důvodů vždy šifrována i komprimována. Avamar je dostupný jak samostatně, tak jako součást Dell EMC Data Protection Suite Family.

Nikdy nezálohuje stejná data dvakrát

Avamar rozděluje data  do různě dlouhých subsouborových segmentů, komprimuje je a během zálohovacího procesu využívá jedinečného hash identifikátoru pro každý segment. Avamar potom určí, zda byl již daný segment zálohován, a zálohuje pouze změněné segmenty. Avamar nikdy nezálohuje stejná data dvakrát.

Vysoce účinná deduplikace dat

Avamar využívá nejúčinnější deduplikace na straně klienta na trhu. Deduplikace, která využívá různých délek, významně snižuje čas zálohování tím, že ukládá pouze jednotlivé segmenty a uchovává  tak každodenní úplné zálohování pro okamžitou jednokrokovou obnovu obrázků. Deduplikace extrémně zmenšuje množství posílaných a ukládaných dat, čímž eliminuje překážky pro zálohování a redukuje náklady na storage.
Deduplikace o různé délce je klíčovou vlastností k odstranění redundantních dat na subsouborové úrovni. Tato metoda deduplikace je účinnější než tradiční deduplikace s pevně stanovenou délkou. Při deduplikaci s pevně stanovenou délkou může i malá změna v souboru dat způsobit zahájení backupu celého souboru.

Rozšiřitelnost (škálovatelnost) a spolehlivost

Dell EMC Avamar Data Store kombinuje hardware certifikovaný společností Dell EMC a Avamar deduplikační software a systém do jednotného, rozšiřitelného, předpřipraveného řešení. Navíc patentovanou technologií RAIN (redundant array of independent nodes) eliminuje "single point of failure" a zajišťuje tak nejvyšší dostupnost mezi uzly (nody) v Avamar Data Store. Integrita sytému a dat je denně prověřována z důvodu zajištění obnovitelnosti.
Centralizovaná správa a kontrola
Multisystémový management umožňuje centralizovanou správu stovek Avamar serverů z jediné konzole. Backup a recovery manager zajišťuje kontrolu a monitoring pro Avamar, NetWorker a Data Domain systémy z vašeho tabletu a to bez potřeby jakékoli licence. Zákazník si uvedené může sám nainstalovat a využít tak plně Data Protection Suite Family.


Výhody

Snižuje zatížení sítě zálohováním až o 99 %
Redukuje čas potřebný na zálohování až na 90 %
Globální (úplná) deduplikace snižuje storage potřebný k zálohování až 38x
30x rychlejší obnova obrázků ve srovnání s tradičním zálohováním
Jednokroková obnova ze zálohovaných obrázků
Úplná integrace s Data Domain systémy k nejvyšší ochraně ukládání
Data jsou duplikována, komprimována a šifrována v klientovi, tedy před přenosem sítí
Zaslat informaci o produktu známému
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
AntiSpam: 2 plus 3 =
 
 
Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?
Každým dnem se Vám snažíme přinášet nejnižší ceny na trhu. Pokud přesto naleznete u jiného prodejce cenu nižší, prosíme informujte nás.
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Váš e-mail:
Mám o tento produkt zájem:Ano Ne
AntiSpam: 2 plus 3 =
 
Dotaz k tomuto produktu
Váš e-mail:
Telefon:
Dotaz:
AntiSpam: 2 plus 3 =