Vyhledávání

Váš STORAGE MARKETKdo jsme, co umíme nejlépe a proč nakupovat u nás?

STORAGE MARKET – NEJŠIRŠÍ NABÍDKA NA ČESKÉM A SLOVENSKÉM TRHU.


Specialista s nejširší nabídkou NAS zařízení, diskových polí, serverů a software pro virtualizaci, zálohování, replikování a bezpečnost dat.
Náš sortiment sahá od malých NAS jednotek, základních serverů, single mechanik pro malá řešení až po výkonná disková pole, blade servery, páskové a virtuální knihovny určené do těch nejnáročnějších provozů, kde je kladen požadavek na maximální výkon, dostupnost a spolehlivost daného celku.

STORAGE MARKET – ZBOŽÍ S NEJNIŽŠÍ UVEDENOU CENOU.


U větších celků pro vás zajistíme:
Projektovou cenu v součinnosti s výrobcem, tedy nejnižší možnou. Navrhneme pro vás optimální řešení poměr cena/výkon. Opět šetříme vaše peníze. Zajistíme pro vás vhodný způsob financování zakázek.

STORAGE MARKET – MÁME DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI A DOKÁŽEME SPRÁVNĚ PORADIT S VÝBĚREM.


Disponujeme obchodním, technickým a servisním týmem, který má dlouholeté odborné zkušenosti sahající od páskových zařízení až po hit dnešní doby „virtualizaci“ včetně vysoké dostupnosti replikování dat do vzdálených datových center a řešení bezpečnosti síťového provozu.

STORAGE MARKET - ŘEŠENÍ, KONZULTACE, ŠKOLENÍ A SLUŽBY.


V našem demo labu je možné otestovat součinnost různých zařízení a modelovat implementační řešení. Nezávislé konzultace v oblasti serverů, bezpečnosti sítí, ukládání a správy dat. Školení HW a SW dle Vašich potřeb.

Jsme STORAGE MARKET.